Zadnja sprememba: 19.09.2017 14:58


Skoči na:

Koledar

 
Legenda
Redne ure
Rezervirano
Praznik
Natisni

Prostor

07:05

08:00

08:45

08:55

09:40

09:50

10:35

10:45

11:30

11:40

12:25

12:35

13:20

13:30

14:15

14:25

15:10

15:20

16:05

16:15

17:00

17:10

17:55

18:05

18:50

19:00

19:45

19:55

20:40

OPOMBE

OPOMBE

OPOMBE

OPOMBE

++

                                      

A-001

                                      

A-001/1

                                      

A-002

                                      

A-103

                                      

A-201

                                      

A-301

                                      

A-302

                                      

A-304

                                      

A-305

                                      

A-306

                                      

A-408

                                      

A&E Europe, Maribor

                                      

ADK HOČE

                                      

ANIMA-PRO d.o.o.

                                      

AVTO KOLETNIK, MB

                                      

B-010

                                      

B-013

                                      

B-013/U

                                      

B-015

                                      

B-108

                                      

B-201

                                      

B-202

                                      

B-205

                                      

B-206

                                      

B-207

                                      

B-301

                                      

B-304

                                      

B-305

                                      

B-307

                                      

BIOGORIVA - LAB.

                                      

BIOPLINARNA, VUČJA VAS

                                      

Borut Pečenko-FGPA

                                      

C-101

                                      

C-101/2

                                      

C-101/5

                                      

C-101/A

                                      

C-101/B

                                      

C-101/C

                                      

CARRERA OPTYL, ORMOŽ

                                      

Celjski sejem - Dan verilne tehnike

                                      

CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVE MB-DOGOŠE

                                      

ČN Laško

                                      

D1-001

                                      

D1-002

                                      

D1-003

                                      

D1-004

                                      

D1-005

                                      

D1-008

                                      

D1-103

                                      

D1-106

                                      

D1-107

                                      

D1-109

                                      

D1-110

                                      

D1-113/114

                                      

D2-102

                                      

DOORSON, MB

                                      

Dunaj - Muzej Ludvig

                                      

E-105

                                      

ECOM RUŠE

                                      

EMO ORODJARNA

                                      

ENERGETIKA-MB

                                      

EPF-2.7

                                      

EPF-P0.1

                                      

EPF-P0.2

                                      

EPF-P0.3

                                      

EPF-P1.4

                                      

EPF-P1.5

                                      

EPF-P2.8

                                      

EPF-PA

                                      

EPF-PB

                                      

EPF-PC

                                      

EPF-R-01 (objekt A)

                                      

EPF-R-04 (objekt B)

                                      

EPF-S10

                                      

EPF-S2

                                      

EPF-S3.2

                                      

EPF-S3.3

                                      

EPF-S4

                                      

EPF-S5

                                      

EPF-S7

                                      

EPF-S8

                                      

EPF-S9

                                      

F-102

                                      

FALA

                                      

FF 1.10 - Koroška c. 160

                                      

FNM MB

                                      

G-027-ME3

                                      

G-217, 2. nad.

                                      

G-219

                                      

G2-P01,pritličje

                                      

G2-P02,pritličje

                                      

G2-P03, pritl.

                                      

G2-P04-pritličje

                                      

G2-P05,pritličje

                                      

G2-P06,pritličje

                                      

G2-P1 ALFA, pritličje

                                      

G2-P2 BETA-pritl.

                                      

G2-P3 GAMA, 2. nad.

                                      

G2-P4 DELTA, 2.nadst.

                                      

G2-PO4,pritličje

                                      

G2-seminarska soba,2.nad.

                                      

G3-amfiteater Gauss, klet

                                      

G3-diplomska soba FERI, 1. nad.

                                      

G3-laboratorij Ada, 1. nad.

                                      

G3-laboratorij Shannon, 1. nad.

                                      

G3-laboratorij Turing,pritličje

                                      

GEBERIT RUŠE

                                      

GOPLA

                                      

Hidroelektrarna Fala

                                      

inž. Ivan Munda (E-104)

                                      

IOS-BELORUSKA UL. 7

                                      

Izbrano podjetje

                                      

J2-026

                                      

J2-027

                                      

J2-028

                                      

J2-029

                                      

J2-030

                                      

J2-031

                                      

J2-031/A

                                      

J2-127

                                      

J2-128

                                      

J2-129

                                      

J2-132

                                      

J2-227

                                      

J2-229/1

                                      

J2-229/2

                                      

J2-229/5

                                      

J2-229/6

                                      

J2-229/7

                                      

J2-229/8

                                      

J2-230

                                      

J2-327

                                      

J2-328

                                      

J2-331

                                      

J2-332

                                      

J2-333

                                      

J2-409

                                      

J2-410

                                      

J2-412

                                      

J2-414

                                      

J2-415

                                      

JELEN MATJAŽ s.p. DIESEL SERVIS

                                      

KABINET (doc. Harl)

                                      

KABINET (prof. Čuš)

                                      

KABINET (prof. dr. Stana-Kleinschek)

                                      

Kompostarna Kogal s.p. Šentilj,

                                      

LA G-413-RO3

                                      

LA-G-002-RO1

                                      

LA-G-027 - ME3

                                      

LA-G-028-RO2

                                      

LA-G-029-RO2

                                      

LA-G-030,G-031 - ME1

                                      

LA-G-124-AV4

                                      

LA-G-124-b

                                      

LA-G-127-AV5

                                      

LA-G-217,HIPULAB,2.nad.-RO2

                                      

LA-G-301

                                      

LA-G-302-AV1

                                      

LA-G-325

                                      

LA-G-326-AV2

                                      

LA-G-326/G-327-AV2

                                      

LA-G-329

                                      

LA-G2-2N TESLA-RO,MEHA

                                      

LA-G2-3N.14 BECQUEREL-ET4

                                      

LA-G2-3N.15 HENRY - ME3

                                      

LADINEK ENGINEERING, HOČE

                                      

LESTRO

                                      

Margento

                                      

Maribor-ulično pohištvo

                                      

Maribor, mestno jedro

                                      

MARIBORSKI VODOVOD

                                      

Megametal Ruše

                                      

MERILNE POSTAJE/MONITORING KAKOVOSTI ZRAKA V MB

                                      

Mestna občina Maribor

                                      

METALNA IPRO

                                      

MODRAŽE in DOLE PRI POLJČANAH

                                      

Muzej starinskih motociklov, Slov. Bistrica

                                      

NUK

                                      

Odlagališče Pragersko

                                      

PALFINGER SYSTEMS

                                      

PAPIRNICA VEVČE, SAVA KRANJ

                                      

Paragon Invent, Design-Marketing, d.o.o.Slovenska Bistrica

                                      

PUCHOV MUZEJ, SAKUŠAK

                                      

Puhova rojstna hiša, Juršinci

                                      

ROSINOVA 4, MB

                                      

RSR LJUBLJANA

                                      

RTI d.o.o.

                                      

RU - C-202

                                      

S-301

                                      

S-302

                                      

S-303

                                      

S-304-lab.

                                      

S-306

                                      

S-307

                                      

S-308

                                      

S-LAOH (L)

                                      

S18-11

                                      

S18-14 (A)

                                      

S18-17

                                      

S18-18 (B)

                                      

S18-21 (S)

                                      

S18-4 (R)

                                      

S18-7 (A)

                                      

S18-RD1

                                      

S18-RD2 (G)

                                      

Saubermacher Lenart

                                      

SILKEM d.o.o. KIDRIČEVO

                                      

STROJI RAVNE

                                      

SUROVINA MARIBOR

                                      

TALUM

                                      

TE-OGLED MARIBORA

                                      

TERENSKE VAJE

                                      

Terenske vaje na TF

                                      

TERMOELEKTRARNA TRBOVLJE, BRESTERNICA

                                      

TVM-MB

                                      

UNIVERZA V MARIBORU - klimatizacija in ogrevanje

                                      

UŠC LEONA ŠTUKLJA

                                      

VAR - GORNJA RADGONA

                                      

VARKA,Preradovičeva 38 MB

                                      

VARSTROJ LENDAVA

                                      

VODOVOD MB

                                      

VRBANSKI PLATO

                                      

WEISHAUPT

                                      

Wvterm

                                      

Zunanji lab.-dr. Kokalj

                                      
Wise Timetable®
© Wise Technologies