Zadnja sprememba: 19.09.2017 14:58

Skoči na:

Koledar Legenda
Redne ure
Rezervirano
Praznik
Natisni

Prostor

07:05

08:00

08:45

08:55

09:40

09:50

10:35

10:45

11:30

11:40

12:25

12:35

13:20

13:30

14:15

14:25

15:10

15:20

16:05

16:15

17:00

17:10

17:55

18:05

18:50

19:00

19:45

19:55

20:40

OPOMBE

OPOMBE

OPOMBE

OPOMBE

++

                                                         

A-001

                                                         

A-001/1

                                                         

A-002

                                                         

A-103

                                                         

A-201

                                                        

A-301

                                                         

A-302

                                                         

A-304

                                                         

A-305

                                                         

A-306

                                                         

A-408

                                                         

A&E Europe, Maribor

                                                         

ADK HOČE

                                                         

ANIMA-PRO d.o.o.

                                                         

AVTO KOLETNIK, MB

                                                         

B-010

                                                         

B-013

                                                         

B-013/U

                                                         

B-015

                                                         

B-108

   VES DAN VPIS NOVINCEV FS                                                     

B-201

                                                         

B-202

                                                         

B-205

                                                         

B-206

                                                         

B-207

                                                         

B-301

      Predavanja v okviru E-team                                                  

B-304

   OB 8. URI DIPLOME FGPA                                                     

B-305

                                                         

B-307

                                                         

BIOGORIVA - LAB.

                                                         

BIOPLINARNA, VUČJA VAS

                                                         

Borut Pečenko-FGPA

                                                         

C-101

                                                         

C-101/2

                                                         

C-101/5

                                                         

C-101/A

                                                         

C-101/B

                                                         

C-101/C

                                                         

CARRERA OPTYL, ORMOŽ

                                                         

Celjski sejem - Dan veril

                                                         

CENTRALNA ČISTILNA NAPRAV

                                                         

ČN Laško

                                                         

D1-001

                                                         

D1-002

                                                         

D1-003

                                                         

D1-004

                                                         

D1-005

                                                         

D1-008

                                                         

D1-103

                                                         

D1-106

                                                         

D1-107

                                                         

D1-109

                                                         

D1-110

                                                         

D1-113/114

                                                         

D2-102

                                                         

DOORSON, MB

                                                         

Dunaj - Muzej Ludvig

                                                         

E-105

                                                         

ECOM RUŠE

                                                         

EMO ORODJARNA

                                                         

ENERGETIKA-MB

                                                         

EPF-2.7

                                                         

EPF-P0.1

                                                         

EPF-P0.2

                                                         

EPF-P0.3

                                                         

EPF-P1.4

                                                         

EPF-P1.5

                                                         

EPF-P2.8

                                                         

EPF-PA

                                                         

EPF-PB

                                                         

EPF-PC

                                                         

EPF-R-01 (objekt A)

                                                         

EPF-R-04 (objekt B)

                                                         

EPF-S10

                                                         

EPF-S2

                                                         

EPF-S3.2

                                                         

EPF-S3.3

                                                         

EPF-S4

                                                         

EPF-S5

                                                         

EPF-S7

                                                         

EPF-S8

                                                         

EPF-S9

                                                         

F-102

                                                         

FALA

                                                         

FF 1.10 - Koroška c. 160

                                                         

FNM MB

                                                         

G-027-ME3

                                                         

G-217, 2. nad.

                                                         

G-219

                                                         

G2-P01,pritličje

                                                         

G2-P02,pritličje

                                                         

G2-P03, pritl.

                                                         

G2-P04-pritličje

                                                         

G2-P05,pritličje

                                                         

G2-P06,pritličje

                                                         

G2-P1 ALFA, pritličje

                                                         

G2-P2 BETA-pritl.

                                                         

G2-P3 GAMA, 2. nad.

                                                         

G2-P4 DELTA, 2.nadst.

                                                         

G2-PO4,pritličje

                                                         

G2-seminarska soba,2.nad.

                                                         

G3-amfiteater Gauss, klet

                                                         

G3-diplomska soba FERI, 1

                                                         

G3-laboratorij Ada, 1. na

                                                         

G3-laboratorij Shannon, 1

                                                         

G3-laboratorij Turing,pri

                                                         

GEBERIT RUŠE

                                                         

GOPLA

                                                         

Hidroelektrarna Fala

                                                         

inž. Ivan Munda (E-104)

      ob 9. uri Kosi-Ulbl                                                  

IOS-BELORUSKA UL. 7

                                                         

Izbrano podjetje

                                                         

J2-026

                                                         

J2-027

                                                         

J2-028

                                                         

J2-029

                                                         

J2-030

                                                         

J2-031

                                                         

J2-031/A

                                                         

J2-127

                                                         

J2-128

                                                         

J2-129

                                                         

J2-132

                                                         

J2-227

                                                         

J2-229/1

                                                         

J2-229/2

                                                         

J2-229/5

                                                         

J2-229/6

                                                         

J2-229/7

                                                         

J2-229/8

                                                         

J2-230

                                                         

J2-327

                                                         

J2-328

                                                         

J2-331

                                                         

J2-332

                                                         

J2-333

                                                         

J2-409

                                                         

J2-410

                                                         

J2-412

                                                         

J2-414

                                                         

J2-415

                                                         

JELEN MATJAŽ s.p. DIESEL

                                                         

KABINET (doc. Harl)

                                                         

KABINET (prof. Čuš)

                                                         

KABINET (prof. dr. Stana-

                                                         

Kompostarna Kogal s.p. Še

                                                         

LA G-413-RO3

                                                         

LA-G-002-RO1

                                                         

LA-G-027 - ME3

                                                         

LA-G-028-RO2

                                                         

LA-G-029-RO2

                                                         

LA-G-030,G-031 - ME1

                                                         

LA-G-124-AV4

                                                         

LA-G-124-b

                                                         

LA-G-127-AV5

                                                         

LA-G-217,HIPULAB,2.nad.-R

                                                         

LA-G-301

                                                         

LA-G-302-AV1

                                                         

LA-G-325

                                                         

LA-G-326-AV2

                                                         

LA-G-326/G-327-AV2

                                                         

LA-G-329

                                                         

LA-G2-2N TESLA-RO,MEHA

                                                         

LA-G2-3N.14 BECQUEREL-ET4

                                                         

LA-G2-3N.15 HENRY - ME3

                                                         

LADINEK ENGINEERING, HOČE

                                                         

LESTRO

                                                         

Margento

                                                         

Maribor-ulično pohištvo

                                                         

Maribor, mestno jedro

                                                         

MARIBORSKI VODOVOD

                                                         

Megametal Ruše

                                                         

MERILNE POSTAJE/MONITORIN

                                                         

Mestna občina Maribor

                                                         

METALNA IPRO

                                                         

MODRAŽE in DOLE PRI POLJČ

                                                         

Muzej starinskih motocikl

                                                         

NUK

                                                         

Odlagališče Pragersko

                                                         

PALFINGER SYSTEMS

                                                         

PAPIRNICA VEVČE, SAVA KRA

                                                         

Paragon Invent, Design-Ma

                                                         

PUCHOV MUZEJ, SAKUŠAK

                                                         

Puhova rojstna hiša, Jurš

                                                         

ROSINOVA 4, MB

                                                         

RSR LJUBLJANA

                                                         

RTI d.o.o.

                                                         

RU - C-202

                                                         

S-301

                                                         

S-302

                                                         

S-303

                                                         

S-304-lab.

                                                         

S-306

                                                         

S-307

                                                         

S-308

                                                         

S-LAOH (L)

                                                         

S18-11

                                                         

S18-14 (A)

                                                         

S18-17

                                                         

S18-18 (B)

                                                         

S18-21 (S)

                                                         

S18-4 (R)

                                                         

S18-7 (A)

                                                         

S18-RD1

                                                         

S18-RD2 (G)

                                                         

Saubermacher Lenart

                                                         

SILKEM d.o.o. KIDRIČEVO

                                                         

STROJI RAVNE

                                                         

SUROVINA MARIBOR

                                                         

TALUM

                                                         

TE-OGLED MARIBORA

                                                         

TERENSKE VAJE

                                                         

Terenske vaje na TF

                                                         

TERMOELEKTRARNA TRBOVLJE,

                                                         

TVM-MB

                                                         

UNIVERZA V MARIBORU - kli

                                                         

UŠC LEONA ŠTUKLJA

                                                         

VAR - GORNJA RADGONA

                                                         

VARKA,Preradovičeva 38 MB

                                                         

VARSTROJ LENDAVA

                                                         

VODOVOD MB

                                                         

VRBANSKI PLATO

                                                         

WEISHAUPT

                                                         

Wvterm

                                                         

Zunanji lab.-dr. Kokalj

                                                         
Wise Timetable®
© Wise Technologies